Rubriky
Novinky

Designový nábytek Dancan pro moderní interier

Výrobky Dancan jsou jedinečné a praktické. Kombinují zajímavý a osobitý design s promyšlenými konstrukčními řešeními. Použité materiály zajišťují dlouhodobou a bezproblémovou funkčnost nábytku.

Představujeme 5 nových kolekcí značky Dancan:

 • Kolekce Dancan MIRKA je univerzální kolekce. Hodí se do interiérů navržených téměř v jakémkoli stylu, zejména moderním nebo retro.
   
 • Kolekce Dancan CAROLINE se vyznačuje decentním vzhledem, který kombinuje prvky glamour stylu (zlaté nožky a ornamenty) s minimalistickou formou. Touto kombinací se podařilo vytvořit elegantní kolekci, která se bude dobře vyjímat v moderních i klasických prostorách.
   
 • Kolekce Dancan EVA má jednoduchou a minimalistickou formu, lesklý povrch a moderní dekor v podobě zrcadlového kruhu na čelech zásuvek jsou prvky, které ji odlišují od ostatního nábytku tohoto typu na trhu. Modernistický šik doplňují ocelové chromované nožky, které spolu se zrcadlovým dekorem a černou barvou dodávají skříni neopakovatelný charakter.
   
 • Produkty z kolekce Dancan MAGICA jsou nejen vizuálně zajímavé a praktické. Každý z jednotlivých kusů nábytku v kolekci je vybaven prostornými zásuvkami a velkými dvířky. Jsou vybaveny vysoce kvalitním kováním a dvířka či zásuvky se otevírají systémem Push to Open – stačí lehce stisknou. Každý kus v kolekci je propracovaný do nejmenších detailů, která se v praxi projevuje dlouhou dobou používání.
   
 • Kolekce Dancan BORGO s promyšlenými rozměry a jednoduchými tvary se vyznačuje nejen estetickou hodnotou, ale i praktičností. Moderní design ve spojení s nejkvalitnějšími materiály použitými k výrobě zaručuje, že nám kolekce BORGO může úspěšně sloužit po mnoho let, aniž by ztratila svůj dokonalý vzhled a zároveň byla stále módním doplňkem interiéru.

Kolekce Dancan MIRKA

Noční stolek Dancan Mirka bílý
Komoda (skříň) Mirka Dancan bílá
Knihovna (regál) Dancan MIRKA bílá, šířka 130 cm
Noční stolek Dancan Mirka černý
Komoda (skříň) Mirka Dancan černá
Knihovna (regál) Dancan MIRKA černá, šířka 130 cm

Kolekce Dancan CAROLINE

Noční stolek Dancan Caroline bílý
Komoda (skříň) Dancan Caroline bílá, zlatý dekor
TV komoda (skříň) Dancan Caroline bílá – zlatý dekor, šířka 140 cm
Komoda (skříň) na boty Dancan Caroline s čalouněným sedákem bílá – zlatý dekor

Kolekce Dancan EVA

Noční stolek Dancan Eva bílý, vysoký lesk
Skříň (komoda) Dancan Eva bílá, vysoký lesk, šířka 138 cm
Skříň (komoda) Dancan Eva bílá, vysoký les
kříň (vitrína) Dancan Eva se skleněnými dveřmi, bílá, vysoký lesk
TV Skříň (komoda) Dancan Eva bílá, vysoký lesk, šířka 150 cm
Noční stolek Dancan Eva černý, vysoký lesk
Skříň (komoda) Dancan Eva černá, vysoký lesk, šířka 138 cm
Skříň (komoda) Dancan Eva černá, vysoký lesk
Skříň (vitrína) Dancan Eva se skleněnými dveřmi, černá, vysoký les
TV Skříň (komoda) Dancan Eva černá, vysoký lesk, šířka 150 cm

Kolekce Dancan MAGICA

Noční stolek Dancan Magica bílý
Komoda (skříň) Dancan Magica bílá, zlatý dekor
TV komoda (skříň) Dancan Magica bílá – zlatý dekor
Skříň Magica Dancan bílá, zlatý dekor

Kolekce Dancan BORGO

Čalouněná lavice Dancan Borgo béžová, zlaté kovové nohy
Čalouněná lavice Dancan Borgo modrá, zlaté kovové nohy
Čalouněná lavice Dancan Borgo světle šedá, zlaté kovové nohy
Čalouněná lavice Dancan Borgo tmavě šedá, zlaté kovové nohy
Čalouněná lavice Dancan Borgo zelená, zlaté kovové nohy
Rubriky
Akce

Zahradní slavnosti začínají u nás

začíná sezóna, čas plný slunce a trávení příjemných chvil na zahradě či terase.
Máte vše pro své pohodlí? Není čas na změnu? Však vy víte, že si zasloužíte něco extra.
Podívejte se na naši nabídku luxusních ratanových křesel a houpaček.
A nejenom…

Rubriky
Akce

Jarní inspirace – zpříjemněte si domov v novém stylu křeslem Egg

Jaro přichází a s ním čas na změnu. Také už vás nebaví sedět pořád doma? Ještě chvilku. Mezitím můžete osvěžit svůj interiér. Zpříjemněte si pobyt doma v novém stylu. Využijte velikonoční akci na všechna křesla Egg.

Rubriky
Akce

Křesla Egg s dopravou zdarma

Kultovní křeslo Egg to je ušák, ve kterém se budete cítit doslovně jako v sametu. Nyní vybrané modely s dopravou zdarma.

Rubriky
Akce

Vybírejte jednoduše

Židle Simply Patchwork za akční cenu. Sleva až 24%.

Rubriky
Novinky

Transparentní nábytek

Stůl Ghost inspirovaný projektem Louis Ghost svou elegantní barokní podobou a použitím novodobých technologií i materiálů skvěle kombinuje moderní i klasické prvky nábytku. Stůl Ghost je vybaven skleněnou deskou o síle 10mm, kterou podepírají ozdobné nohy z odolného polykarbonátu, což zabraňuje jejich mechanickému poškození či poškrábání. Stůl Ghost je tedy vysoce stabilním a odolným kusem nábytku, který ale nepostrádá eleganci a díky transparentnosti použitých materiálů také současně lehkost.

Stůl Ghost najde své uplatnění jak v klasických či moderních domácnostech, tak v mnoha komerčních prostorách a je k dispozici ve dvou velikostech. Je možné jej kombinovat s řadou produktů Ghost v naší nabídce.

Stůl GHOST 62x62cm transparentní
Stůl GHOST 80x120cm transparentní

Židle Royal inspirovaná projektem Louis Ghost se bude šperkem v kadém interiéru.
Židle Roayal jak sám název napovídá bude reprezetativní součástí každé rodinné či firemní oslavy. A každá svatební hostina s židlemi Royal nabude charakter královské hostiny.
Židle je lehká nejen svou vahou, ale i formou, Židle Royal je vyrobeno z provotřídního polykarbonátu.
Židle Ryoal je stohovatelná (možno skládat jednu do druhé) a to představuje značnou úsporu místa.
Dostupné varianty jsou tranasparentní a transparentní kouřová.

Dětská židle Royal Junior / Židle Royal inspirovaná Louis Ghost transparetní
Židle Royal inspirovaná Louis Ghost kouřová
Dětská židle Royal Junior jantarová
Dětská židle Royal Junior fialová

Rubriky
Nezařazené

Židle

o židlích

Kdo má židli ten bydlí, to už zpívali Suchý a Šlitr ve své písni. Co to vlastně je taková židle. Židle je když….

Například židle je sedák a čtyři nohy. Židle jídelní, židle barové, židle čalouněné a židle kovové. Židle dětské a židle plastové. Židle transparentní a židle kancelářské. Čert se v tom vyznej. Ale nejste v tom sami. Spousta dizajnérů se zamýšlela a zamýšlí nad tím, jak má vypadat ta správná židle aby se na ní dobře sedělo a zároveň, aby židle dobře a zajímavě vypadala. Různé kombinace tvarů a materiálů židlí, různé výrobní technologie a techniky.  

Například kombinace plastu a kovu, plastu a dřeva. Plast (většinou polypropylen) dává spoustu možnosti tvarování a barevnosti. Sedák židle se vyrobí z plastu a posadí se na konstrukci nohou. Nohy mohou být ze dřeva, kovové nebo kombinace obojího. Hezkým příkladem je Norden DSW a Norden DSR.

Nebo židle celoplastové. To je slovo což? Celé z plastu se tím myslí. Nejlépe z jednoho kusu toho plastu. A tady máme pěkný příklad. Židle Balance z jednoho kusu polypropylenu v nádherné křivce se stabilní širokou podstavou a vysokým tvarovaným opěradlem.

  Nebo židle Lexi a její kámoška židle Flexi. Obě židle taky z jednoho kusu plastu.

A nebo co takhle židle transparentní, jak se jim taky říká. Čili židle průzračné.  Příkladem židle Chiavari a židle Queen.

O kancelářských židlích už byla řeč. Tak například židle Ergo. Umožňuje nastavit plynule tu správnou výšku sezení. Důležité.
Nebo je vybavena systémem Synchro Plus, který zohledňuje váhu sedícího při opření a v moment kdy vstáváme zabrzdí opěradlo židle aby Vás to nepraštilo přes záda. Hezké ne?
Taky podloketníky neboli opěrky paží. Můžete je nastavit ve 4D. Ne to není obraz ani zvuk to jsou 4 směry nastavení – nahoru, dolů, dopředu,/dozadu a náklon do 10° vzhledem k ose těla. Plus spousta certifikátů velevýznamných testovacích institucí (BIFMA a GREENGUARD GOLD) a norem (PN-EN 1335-1: 2004, PN-EN 1335-2: 2009 a PN-EN 1335-3: 2009).

Celá věda kolem. Ale užitečná.  

A v neposlední řadě také židle dětské čili pro děti. Jako tyhle dětské verze židlí svých velkých bratrů a sester.

Mnoho forem a mnoho kombinací. Dívejte se, pozorujte, zkuste u nás chvilku „poklikat“ a uvidíte, že svět židlí je pestrý a bohatý a nabízí mnoho krásného a užitečného. Je jich spousta a my vám spoustu z nich nabízíme nebo brzy nabídneme. Tak tolik o židlích a na shledanou příště.