Rubriky
Akce

Zahradní slavnosti začínají u nás

začíná sezóna, čas plný slunce a trávení příjemných chvil na zahradě či terase.
Máte vše pro své pohodlí? Není čas na změnu? Však vy víte, že si zasloužíte něco extra.
Podívejte se na naši nabídku luxusních ratanových křesel a houpaček.
A nejenom…

Rubriky
Akce

Jarní inspirace – zpříjemněte si domov v novém stylu křeslem Egg

Jaro přichází a s ním čas na změnu. Také už vás nebaví sedět pořád doma? Ještě chvilku. Mezitím můžete osvěžit svůj interiér. Zpříjemněte si pobyt doma v novém stylu. Využijte velikonoční akci na všechna křesla Egg.

Rubriky
Akce

Křesla Egg s dopravou zdarma

Kultovní křeslo Egg to je ušák, ve kterém se budete cítit doslovně jako v sametu. Nyní vybrané modely s dopravou zdarma.

Rubriky
Akce

Vybírejte jednoduše

Židle Simply Patchwork za akční cenu. Sleva až 24%.

Rubriky
Novinky

Transparentní nábytek

Stůl Ghost inspirovaný projektem Louis Ghost svou elegantní barokní podobou a použitím novodobých technologií i materiálů skvěle kombinuje moderní i klasické prvky nábytku. Stůl Ghost je vybaven skleněnou deskou o síle 10mm, kterou podepírají ozdobné nohy z odolného polykarbonátu, což zabraňuje jejich mechanickému poškození či poškrábání. Stůl Ghost je tedy vysoce stabilním a odolným kusem nábytku, který ale nepostrádá eleganci a díky transparentnosti použitých materiálů také současně lehkost.

Stůl Ghost najde své uplatnění jak v klasických či moderních domácnostech, tak v mnoha komerčních prostorách a je k dispozici ve dvou velikostech. Je možné jej kombinovat s řadou produktů Ghost v naší nabídce.

Stůl GHOST 62x62cm transparentní
Stůl GHOST 80x120cm transparentní

Židle Royal inspirovaná projektem Louis Ghost se bude šperkem v kadém interiéru.
Židle Roayal jak sám název napovídá bude reprezetativní součástí každé rodinné či firemní oslavy. A každá svatební hostina s židlemi Royal nabude charakter královské hostiny.
Židle je lehká nejen svou vahou, ale i formou, Židle Royal je vyrobeno z provotřídního polykarbonátu.
Židle Ryoal je stohovatelná (možno skládat jednu do druhé) a to představuje značnou úsporu místa.
Dostupné varianty jsou tranasparentní a transparentní kouřová.

Dětská židle Royal Junior / Židle Royal inspirovaná Louis Ghost transparetní
Židle Royal inspirovaná Louis Ghost kouřová
Dětská židle Royal Junior jantarová
Dětská židle Royal Junior fialová

Rubriky
Nezařazené

Židle

o židlích

Kdo má židli ten bydlí, to už zpívali Suchý a Šlitr ve své písni. Co to vlastně je taková židle. Židle je když….

Například židle je sedák a čtyři nohy. Židle jídelní, židle barové, židle čalouněné a židle kovové. Židle dětské a židle plastové. Židle transparentní a židle kancelářské. Čert se v tom vyznej. Ale nejste v tom sami. Spousta dizajnérů se zamýšlela a zamýšlí nad tím, jak má vypadat ta správná židle aby se na ní dobře sedělo a zároveň, aby židle dobře a zajímavě vypadala. Různé kombinace tvarů a materiálů židlí, různé výrobní technologie a techniky.  

Například kombinace plastu a kovu, plastu a dřeva. Plast (většinou polypropylen) dává spoustu možnosti tvarování a barevnosti. Sedák židle se vyrobí z plastu a posadí se na konstrukci nohou. Nohy mohou být ze dřeva, kovové nebo kombinace obojího. Hezkým příkladem je Norden DSW a Norden DSR.

Nebo židle celoplastové. To je slovo což? Celé z plastu se tím myslí. Nejlépe z jednoho kusu toho plastu. A tady máme pěkný příklad. Židle Balance z jednoho kusu polypropylenu v nádherné křivce se stabilní širokou podstavou a vysokým tvarovaným opěradlem.

  Nebo židle Lexi a její kámoška židle Flexi. Obě židle taky z jednoho kusu plastu.

A nebo co takhle židle transparentní, jak se jim taky říká. Čili židle průzračné.  Příkladem židle Chiavari a židle Queen.

O kancelářských židlích už byla řeč. Tak například židle Ergo. Umožňuje nastavit plynule tu správnou výšku sezení. Důležité.
Nebo je vybavena systémem Synchro Plus, který zohledňuje váhu sedícího při opření a v moment kdy vstáváme zabrzdí opěradlo židle aby Vás to nepraštilo přes záda. Hezké ne?
Taky podloketníky neboli opěrky paží. Můžete je nastavit ve 4D. Ne to není obraz ani zvuk to jsou 4 směry nastavení – nahoru, dolů, dopředu,/dozadu a náklon do 10° vzhledem k ose těla. Plus spousta certifikátů velevýznamných testovacích institucí (BIFMA a GREENGUARD GOLD) a norem (PN-EN 1335-1: 2004, PN-EN 1335-2: 2009 a PN-EN 1335-3: 2009).

Celá věda kolem. Ale užitečná.  

A v neposlední řadě také židle dětské čili pro děti. Jako tyhle dětské verze židlí svých velkých bratrů a sester.

Mnoho forem a mnoho kombinací. Dívejte se, pozorujte, zkuste u nás chvilku „poklikat“ a uvidíte, že svět židlí je pestrý a bohatý a nabízí mnoho krásného a užitečného. Je jich spousta a my vám spoustu z nich nabízíme nebo brzy nabídneme. Tak tolik o židlích a na shledanou příště.